Myjnia parowa z dojazdem do klienta

Każdy właściciel samochodu wie, że od czasu do czasu należy zadbać o jego czyszczenie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nikt bowiem nie chce jeździć brudnym samochodem, na którym widać ślady błota, zaschnięte ptasie odchody czy brzydkie ślady po deszczu. Nikt też nie chciałby aby karoseria jego auta była zżerana przez kwasy z kwaśnego deszczu czy ze wspomnianych ptasich odchodów. Wiadomo, że nie wolno myć samochodów pod domem, chyba że korzysta się jedynie z wody pozbawionej detergentów. Przepis ten został wprowadzony m.in. z powodu ochrony przyrody, bo przecież detergenty dostające się do gleby to zagrożenie nie tylko dla roślin i zwierząt, ale również dla człowieka. Wiele osób korzysta więc z myjni samochodowych, do których trzeba się wybrać raz na jakiś czas, ale można również skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim są myjnie parowe.

Myjnia parowa jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej myjni wodnej. Osoby, które posiadają samochody osobowe, mogą nawet telefonicznie zamówić usługę mycia pojazdu za pomocą myjni wykorzystującej parę. Urządzenia do mycia parą zamiast wody wykorzystują parę pod ciśnieniem, która rewelacyjnie sprawdza się w czyszczeniu nawet najtrudniej dostępnych zakamarków, do których para dostaje się z łatwością pozostawiając czystość i ani kropli wody.

Urządzenia, które wykorzystywane są do czyszczenia samochodów za pomocą pary, nadają się do przewożenia i do sprawnego obsługiwania, dlatego pojawia się coraz więcej firm oferuje swoim klientom myjnię samochodową z dojazdem do klienta. Można również zauważyć osoby oferujące mycie samochodów za pomocą myjni parowej na parkingach hipermarketów czy na parkingach podziemnych, gdzie w ciągu 15-20 minut można bardzo dokładnie umyć samochód i to bez pozostawiania kałuży wody pod autem. Bez wątpienia myjnie parowe z dojazdem do klienta są bardzo wygodnym rozwiązaniem, z którego z każdym dniem korzysta coraz więcej osób.

Szukaj
Bookmarks
Partnerzy